„Pomorskie – znane i nieznane” – konkurs

„Pomorskie – znane i nieznane” – weź udział w wakacyjnym konkursie fotograficznym i zgarnij atrakcyjne nagrody ! GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE. DZIĘKUJEMY:)

Spędzacie urlop w województwie pomorskim? Zachwyciły Was plenery, zabytki, jeziora, morskie plaże, a może rejs czy spływ kajakiem? Uchwyciłeś w kadrze ciekawą sytuację w trakcie wycieczki? Nieodkryty zakątek Regionu? Ten konkurs jest dla Ciebie!
Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia ( max 3 fotki) z miejsca w którym spędzasz wakacje, biegasz, pływasz, czy po prostu odpoczywasz.
Zdjęcia mogą być wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem. Jest tylko jeden warunek – muszą być wykonane na terenie woj. pomorskiego.
Na Wasze wakacyjne zdjęcia konkursowe czekamy przez całe wakacje od 29 lipca do 31 sierpnia br. Można je zgłaszać na dwa sposoby:
1.publikując post na fan page facebook/wodnafiesta – „Pomorskie – znane i nieznane” z podaniem miejsca (opis), w którym zdjęcie zostało zrobione

2.Przesyłając e-mail na adres: info@wodnafiesta.pl – w tytule maila wpisując „Pomorskie – znane i nieznane” wraz z podaniem w treści: imienia i nazwiska autora zdjęcia oraz miejsca (opisu) w którym zdjęcie zostało zrobione

Z Waszych zdjęć stworzymy we wrześniu na Facebooku wakacyjną galerię, a Autor zdjęcia który zbierze największą liczbę „polubień” otrzyma zestaw gadżetów od Sponsorów. To nie koniec. Spośród wszystkich nadesłanych mailem zdjęć, jury składające się z organizatorów konkursu wybierze 20 zdjęć. Natomiast 10  najwyżej ocenionych przez Internautów trafi automatycznie do wielkiego finału.
Na 30 zdjęć finałowych zdjęć przez 2 tygodnie września będzie można głosować SMS-ami na stronie www.wodnafiesta.pl. Autorzy 3 najwyżej ocenionych zdjęć otrzymają nagrody w postaci :
I miejsce – Leżak plażowy !Pomorskie z limitowanej serii oraz aparatu fotograficznego Instax Minion oraz kuponu na AB foto książkę
II miejsce – Leżak plażowy !Pomorskie z limitowanej serii oraz zestaw gadżetów
III miejsce – Leżak plażowy !Pomorskie z limitowanej serii oraz zestaw gadżetów

Pełen regulamin konkursu

Zapraszamy !


 

Partnerzy:

         

urzad_marszalkowski_pion-2012-rgb-nie-do-druku             pomorskie-kolor-rgb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *