„III WODNA FIESTA – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – 22 – 24 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do III edycji akcji „WODNA FIESTA – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” –  tym zachęcamy wszystkich operatorów marin, przystani, organizatorów aktywności nad wodą i na wodzie, wypożyczalnie jachtów, kajaków, rowerów wodnych,  kitesurfingu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zasady udziału dla Partnerów:

1. Akcja „Wodna Fiesta – weekend za pół ceny” jest akcją promocyjną , mającą na celu jak najszczersze przedstawienie oferty, dziedzictwa oraz organizatorów turystyki nad i na wodzie w Polsce. Wodna Fiesta jest dla wszystkich – początkujących i doświadczonych, młodych i seniorów, sportowców i niesportowców, osób zainteresowanych sportami wodnymi i tych, którzy po prostu chcą poznać firmy i ludzi pracujących „na wodzie.
2. W ramach Akcji podmioty świadczące usługi turystyczne oferują zniżki na produkty i usługi świadczone w ramach swojej działalności.
3. Organizatorem WODNEJ FIESTY 2018 – WEEKEND ZA PÓŁ CENY jest Fundacja Waterfront
4. Termin realizacji Akcji oraz zgłoszonych usług odbywać się będzie w dniach od 22 do 24  czerwca 2018 r.

5. Partner (Organizator) usług nad i na wodzie zobowiązany jest przygotować na potrzeby Akcji ofertę promocyjną, która w będzie odbywać się w dniach pomiędzy 22, a 24 czerwca (piątek – niedziela) 2018 r. i realizowana (sprzedawana) będzie za cenę niższą o co najmniej 50% w stosunku do ceny regularnej wynikające z cennika usług Partnera
6. usługi zgłoszone przez Partnera do Akcji będą realizowane w normalnych godzinach funkcjonowania usług/obiektów

Jak zgłosić swój udział w Akcji

Partner zainteresowany udziałem w Akcji jest zobowiązany  do przesłania mailem na adres: info@wodnafiesta.pl poniższych informacji:
1) nazwę Partnera – Organizatora (Firmy) i adres
2) Imię i nazwisko osoby zgłaszającej usługę/obiekt
3) telefon kontaktowy
4) adres e-mail
5) opis oferty promocyjnej (jakich usług dotyczy zniżka, cena regularna oraz cena po zniżce – co najmniej 50% zniżki na usługę główną),
6) miejsce Akcji,
7) Termin realizacji Akcji ( w dniach od 22 do 24 czerwca, godziny)
8) logo Partnera
9) 3 zdjęcia związane tematycznie z usługą lub charakterem działalności nad i/lub na wodzie Partnera

Nadesłanie zgłoszenia mailem oznacza jednocześnie:

1) przystąpienie do  Akcji i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla celów związanych z realizacją Akcji;
2) wyrażeniu zgody na filmowanie i fotografowanie na terenie realizacji usługi przez Partnera przez Organizatora lub wskazane osoby do celów promocyjnych akcji „Wodna Fiesta
3) zgodę na wykorzystanie przez Organizatora logo przesłanego przez Partnera i zdjęć – na potrzeby związane z promocją oferty i akcji Wodna Fiesta.

Na zgłoszenia zgłoszeń do III WODNA FIESTA – WEEKEND ZA PÓŁ CENY – 22 – 24 CZERWCA 2018 czekamy do dnia 20 czerwca 2018 r.

Zapraszamy serdecznie !

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *