Nakajta.pl

Posted by nakajta.pl on Mittwoch, 17. Mai 2017

Podczas Wodnej Fiesty będziemy czekać na Was/ zainteresowanych kitesurfingiem w Chałupach! W samym Centrum Chałup by opowiedzieć o kitesurfingu! A między godziną 11 a 17 będziemy nieustannie sterować latawcem treningowym na plaży i zachęcać by każdy kto nas odwiedzi podjął się pilotowania latawca! W tym przypadku nie ma ograniczeń wiekowych, a nabycie umiejętności sterowania latawcem są banalnie proste i dają dużo zabawy.
Będziemy witać pakietami startowymi w których znajdziecie również przygotowane z okazji Wodnej Fiesty kupony rabatowe na kursy kitesurfingu.
Tego dnia będzie wyjątkowo atrakcyjna cena na lekcję kitesurfingu. 
Oprócz samego sterowania latawcem będzie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach intro kitesurfingu. 
Intro to pierwszy etap szkolenia kitesurfingu na którym, poznasz zasady sterowania kajtem i nauczysz się pilotować ten mały latawiec, tak by wykorzystać moc jaką generuje do poruszania się po wodzie. Dowiesz się jak samodzielnie przygotować sprzęt do pływania, jak startować i lądować latawiec, nauczysz się samodzielnie z nim przemieszczać. Otrzymasz niezbędne informacje z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji.
Zajęcia odbywają się na plaży, na sucho, w ubraniu.
Proponujemy również aktywne spędzenie pozostałego czasu w formie treningów grupowych na plaży, które odbywać się będą w następującym rozkładzie:
Sobota
   13.00 – trening ogólnorozwojowy,
   15.00 – trening brzucha.
Niedziela:
   13.00 – trening wzmacniający partie mięśniowe z nastawieniem na sporty wodne,
   15.00 – trening nóg i pośladków.
Wyjście na zajęcia z budynku szkoły na Kempingu Chałupy Centrum, ulica Kaperska 25 w Chałupach. 
 
Pozdrawiam
Natalia Binkowska
794 314 970