O PROJEKCIE WODNA FIESTA

Zakochaj się w żeglarstwie, kajakach, kitesurfingu, nurkowaniu lub innej dyscyplinie wodnej!

Co roku w jeden weekend, ośrodki, firmy i organizacje otwierają się dla Ciebie. Weź udział w WODNEJ FIEŚCIE – Przyjdź, poznaj świat „wodniaków”, a także poznaj i zakochaj się w sportach wodnych!


To wydarzenie to również doskonała okazja aby poznać nasze dziedzictwo kulturowe i wodne. To możliwość poznania firm i ich pracowników, którzy na co dzień związani są z wodą.
Wodna Fiesta jest dla wszystkich – początkujących i doświadczonych, młodych i seniorów, sportowców i niesportowców, osób zainteresowanych sportami wodnymi i tych, którzy po prostu chcą poznać firmy i ludzi pracujących „na wodzie”. Podczas niej odbywają się pokazy, parady i wyścigi łodzi, wystawy, koncerty, projekcje filmów wodnych.

Podczas otwartego weekendu:
– możesz wypróbować każdy rodzaj sportu wodnego (bezpłatnie lub za niewielką opłatą, jeśli wymagać będzie użycia specjalistycznego sprzętu
– instruktorzy i pracownicy ośrodków są do Twojej dyspozycji – opowiedzą o sporcie, pokażą sprzęt, udzielną bezpłatnych lekcji
– będziesz mógł przetestować sprzęt pod okiem wykwalifikowanej kadry
– możesz wziąć udział w warsztatach
– sprawdzisz i poznasz miejsca, gdzie możesz serwisować swój sprzęt
– zwiedzisz obiekty związane z wodą i wodnymi sportami
– odwiedzisz stocznie, przetwórnie i inne zakłady do których nie można wejść dowolnie każdego dnia. Pracownicy oprowadzą Cię po najbardziej tajemniczych miejscach.
– poznasz firmy i pracę ludzi, którzy pracują „na wodzie”
– wybierzesz się na wycieczkę statkiem
W każdym miejscu na wszystkich czeka wiele atrakcji!

Każdego roku przybywa nowych firm, które na przełomie maja i czerwca otwierają swoje drzwi dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy firmy i organizacje o charakterze wodniackim tj.: kluby, szkoły, stowarzyszenia lokalne i krajowe, instytucje, specjalistów od turystyki wodnej, właścicieli łodzi, czarterów morskich i rzecznych oraz statków szkoleniowych, przystani, stanic i marin, sprzedawców i serwisantów sprzętu pływającego oraz łodzi, muzea, fundacje, miejsca pomorskiego dziedzictwa kulturowego. Szczególne zaproszenie kierujemy do samorządów lokalnych zainteresowanych rozwojem i promocją swojego regionu od strony WODY.

Filmy promocyjne z I i II  edycji Wodnej Fiesty 2016 i 2017.

Filmy promocyjne z II edycji 2017

Posted by nakajta.pl on Mittwoch, 17. Mai 2017

 

 

 

 

uchwala-rrw-www

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *