Pomorskie Wodne Wakacje 2016 – konkurs

Pomorskie Wodne Wakacje 2016 – prześlij nam zdjęcie i weź udział w konkursie!

Wodna Fiesta Konkursy
Wodna Fiesta Konkursy

Spędzaliście urlop w województwie pomorskim? Zachwyciły Was wodne plenery, jeziora, morskie plaże, a może rejsy czy spływ kajakiem? Uchwyciliście w kadrze swoje wodne wakacje – ten konkurs jest właśnie dla Was.

.
Przesłane zdjęcia opublikujemy na profilu Wodnej Fiesty – facebook.com/WodnaFiesta

Na Wasze fotki czekamy do 31 sierpnia 2016 r. Możecie je przesłać jako wiadomość na naszym Facebooku lub zamieszczając je jako post bezpośrednio na tablicy Wodnej Fiesty.
Ważne! W wiadomości lub poście koniecznie wpiszcie: Pomorskie Wodne Wakacje 2016 oraz podajcie miejsce gdzie zrobione zostało zdjęcie.

.
Z Waszych zdjęć stworzymy wodną wakacyjną galerię. Od 1 do 7 września trzy zdjęcia, które otrzymają największą liczbę polubień nagrodzimy atrakcyjnymi pakietami upominków. W każdym z nich znajdą się prezenty od Samorządu Województwa Pomorskiego, Miasta Gdańska, koszulki Wodnej Fiesty dla niej i dla niego oraz podwójne zaproszenia do Aquaparku Sopot!

W jednym zestawie nagród znajduje się: power bank ,  pendrive, 3 koszulki od Partnerów, podwójne 3 godzinne  zaproszenie na baseny do Aquaparku Sopot.

.
Przesłanie zdjęcia oznacza, że Uczestnik konkursu:
1. akceptację zasady konkursu
2. wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach konkursu i w celach przekazania nagród
3. jest autorem zdjęcia i posiada do niego wszelkie prawa autorskie i przekazuje je bezpłatnie administratorowi fan page Wodnej Fiesty

Organizator konkursu: Agencja Point PR właściciel marki Wodna Fiesta.

Fundatorzy nagród: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Urząd Miasta Gdańska i Aquapark Sopot.

Pomorskie tu sie płytwa - kolor                                    aquapark_logo